Yara’da staj harika bir fırsat olabilir, ama sadece bize inanmayın

Andreas ile tanışın

Staj: Etik ve Uyum
Staj: Etik ve Uyum Liderlik ve Değişim, Yüksek Lisans Programı, BI Norveç İşletme Okulu

"Yara'da çalışmak gerçekten harikaydı. Ekibim - aslında HQ'daki çoğu ekip - birçok milliyetten oluşuyor. Bu, öğrenmenin müthiş bir yolu. Dünyanın her yerinden insanlarla etkileşime giriyorsun, bu çok büyük bir bonus."

Lene ile tanışın

Staj: İK
Organizasyon ve Liderlik, Lisans Programı, Norveç Ülke İçi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

“Yara bana ilham verici ve eğitici bir çalışma ortamının parçası olma fırsatı verdi. Uluslararası proje tabanlı çalışmalar aracılığıyla, insanları kültürler ve milliyetler arasında birleştirmede modern teknolojinin değerini deneyimledim. Yara'da pratik bir ortamda teorik bilgiye meydan okuma olasılığı bana farklı ve ilginç bir çalışma hayatı hakkında büyük bir fikir verdi.”

Safiyyah ile tanışın

Safiyyah at Yara

Staj: Tedarik
İşletme, Lojistik, Operasyon ve Tedarik Zincirinde Uzmanlık, Yüksek Lisans Programı, BI Norveç İşletme Okulu

"İnsani lojistik alanında çalışmak niyetiyle Lojistik yüksek lisansıma devam ettim. Bilgi edinmek ve bunu topluma yardım etmede kullanmak benim eğitimdeki hedefimdir. Yara'da yapılan işin sadece eğitim geçmişime uygun olmadığını, aynı zamanda kişisel hedefim ile mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu hiç bilmiyordum.

Sorumlu bir şekilde bu gezegende 300 milyon insanı beslemek, gezegeni korumak için çaba sarf etmek ve işbirlikçi bir toplumla açlığın olmadığı bir dünya sağlamak, her sabah uyanmak için iyi bir duygu."