YaraTera

Her damlada daha fazla büyümenizi sağlayan çözünür gübreler

YaraTera, gübreleme sistemlerinde kullanılmak üzere eksiksiz bir çözünebilir gübre serisidir, böylece hem besinler hem de su verimi ve kaliteyi en üst düzeye çıkarmak için yönetilebilir. Calcinit ile birlikte Krista serisi ile kendi besin solüsyonlarını hazırlayanlar için çözünür halis gübreler; veya Kristalon serisi ile hepsi bir arada, kullanımı kolay yöntem. 

Soluble fertilisers to allow you to grow more with each drop

YaraTera - Soluble fertilisers

YaraTera are a complete range of fully soluble fertilisers for use in fertigation systems so both nutrients and water can be managed to maximise both yield and quality. Soluble straights for those preparing their own nutrient solutions with the Krista-range together with Calcinit; or the all in-one easy to use method with the Kristalon range. 

suda çözünür 'hepsi bir arada' gübreler

YaraTera KRISTALON ™ gübre serisi, sıvı besleme için suda tam çözünür NPK 'hepsi bir arada' gübreler olup, tüm gerekli besinleri bir dizi şelatlı mikro besin ile birlikte içerirler ve tüm sulama sistemleri için idealdirler - damla, bant, sprinkler veya pivot. Tüm KRISTALON ürünleri hızlı ve herhangi bir kalıntı bırakmadan çözülür. Birçok farklı formül, bir yetiştiricinin hemen hemen her ürün ve her büyüme için doğru ürünü seçmesini mümkün kılar.

YaraTera grade N Total NO3 - N NH4 - N P2O5 K2O MgO SO3 EC
YaraTera KRISTALON Blue Lbl 19 11.9 7.1 6 20 3 7.5 1.5
YaraTera KRISTALON Yellow 13 4.4 8.6 40 13 - - 1.0

* Uygulama: S - Toprak, F - Yaprak, H - Hidrofonik

suda çözünür 'halis' gübreler

YaraTera KRISTA ™ gübre çeşitleri tamamen suda çözünür 'halis' gübrelerdir. Serbest akarlar ve kalıntı bırakmadan suda hızla çözünürler. Krista gübreleri, tüm gübreleme sistemleri aracılığıyla uygulamaya uygundur - damla, alçak püskürtmeli sprinkler sistemleri, merkez pivotlar ve püskürtme üniteleri.

YaraTera Grade N P2O5 K2O MgO CaO SO3 Cl
YaraTera KRISTA MAP 12 61 - - - - -

Diğer gübreleme ürünleri

Bu ürünler, tüm gübreleme sistemleri - damla, düşük atımlı sprinkler, merkez pivotlar ve püskürtme üniteleri yoluyla uygulamaya uygun eksiksiz bir dizi gübreleme ürünü sağlamak için Kristalon ve Krista gübrelerini tamamlar.

YaraTera grade N Total N - NO3 N- NH4 P2O5 K2O MgO CaO
YaraTera CALCINIT 15.5 14.4 1.1 - - - 26.4