Heyecan verici yeni bir meydan okuma mı arıyorsunuz?

Başarımız, kolektif bilgimiz ve sıkı çalışmamız ile desteklenmektedir. Deneyimli profesyoneller için, geniş bir yelpazede çeşitli heyecan verici kariyer fırsatları sunuyoruz. Dünyanın her yerinden çalışanlarımız ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmaktadırlar. Gidişat hızlı olabilir ve zorluklarımız karmaşık olabilir, ancak ortam hoş ve kapsayıcıdır.

60+

dünya genelinde lokasyonlar

≈17,000

2020 itibariyle çalışanlar

11.6B

USD in 2020 gelirlerinde

Çalışanlarımız ile tanışın

İş kültürümüz en iyi karşılama ve iddialı olarak tanımlanır. Yalnızca tutkulu ve yetenekli iş arkadaşlarıyla dünyayı daha iyiye doğru değiştirebiliriz. Ekibimizin bir parçası olmanın nasıl bir şey olduğunu keşfedin.

Maicon ile tanışın

Picture of Maicon Cossa

YaraVita & Biostimulants Başkanı

"Bir çiftçinin oğlu olarak 13 yıl önce Yara'ya katıldım. Bana göre o yıllar sadece birkaç ay gibi. Bunun nedeninin, Yara'da, beni sabahın erken saatlerinde uyanmak ve her gün ilk günkü ile aynı enerji ve tutkuyla çalışmak için beni motive edecek güce sahip, açık ve ilgi çekici bir misyonumuzun, var olmak için gerçek bir nedenimizin olduğuna inanmaktır. Bir şirket olarak başarımız ne kadar büyük olursa, ebeveynlerim gibi çiftçilerin hayatlarının o kadar iyi olacağını düşünmek ilham verici."

Sabine ile tanışın

Picture of Sabine Jacquet

Bilgi Müdürü

"Şirkete katıldığımdan beri, yardım etmek, soruları cevaplamak ve bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen profesyonellerle karşılaştım. Yönetim tarzı insanidir, kişisel gelişime yöneliktir ve şimdiye kadar, şirketteki düzeyi ne olursa olsun herkes kenidine yaklaşmanın çok kolay olduğunu kanıtlamıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşların birlikte çok iyi çalıştıklarını görmek çok memnuniyet verici. Bu çeşitlilik ilham verici ve yurtdışında çalışma fırsatları olduğunu bilmek cesaret vericidir."

Yara hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Dünyayı sorumlu bir şekilde beslemek ve gezegeni korumak için yaptığımız çalışma ve taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kurumsal web sitemizde daha fazlasını okuyun.